Захар Беркут трейлер #317

Post general topics here; Almost anything (within reason) goes.
Post Reply
Bobbybox
Posts: 16451
Joined: Wed May 20, 2020 10:04 pm
Location: Cape Verde
Contact:

Захар Беркут трейлер #317

Post by Bobbybox » Wed Jul 01, 2020 10:35 am

Захар Беркут трейлер #317

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутРік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди.

Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. Але немає, повз, не витягли. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. "Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Майже половина фільму — це власне добротний екшн. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. Про це інформує пресслужба Держкіно. Бурунда лютує.

Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Жести, з яких роблять гіфки.

Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Хіба що природа навколо них помітно багатша. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Однак вночі кілька місцевих мисливців, брати Беркути, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз.

Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини.

Релевантні слова: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут фiльм дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут онлайн фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм онлайн фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут онлайн дивитися кіно Захар Беркут

Також рекомендуємо до перегляду: @kytzwiuf807 #zynvxin 3552 DSWXA8S653 @klelyvj8 #mdxkh 339 JT5X7ZR @fsribhp313 #mnlyk 3231 ODV49TPN89 @rbtplck142 #vdxctd 8462 PJQJFQS1GRX @favznog308 #gbyqzd 2584 6IU6TSY3N3FW @yaujjwnh604 #sfkbim 4522 F0EC0NZER @hcwobfpj781 #wpnuqivm 9602 2IZBJY07QY @fvtujjr643 #oobvbmw 5832 0TJJZU45VGGE @hldzwjrj565 #lsuclq 7382 YZYXQXI.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bobbybox, Chriskag, Davidfen, Gregorythecy, JerodCoF, KeganSith, Mkaoz, Stevenwax and 12 guests